o firmie

Firma Tersteel Sp. z o.o. została zarejestrowana w lipcu 2008 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Głównym profilem działalności spółki od samego początku był obrót wyrobami hutniczymi. Początkowa aktywność na rynku lokalnym rozszerzała się i w niedługim czasie Tersteel Sp. z o.o. stał się firmą o zasięgu ogólnokrajowym. Rzetelność, zaangażowanie oraz konsekwencja w dążeniu do jak najlepszej obsługi swoich klientów spowodowała iż firma zyskała miano wiarygodnego i zaufanego partnera zarówno dla odbiorców jak i producentów wyrobów hutniczych. Zdobyte doświadczenie oraz pozytywne referencje krajowych odbiorców pozwoliły na rozpoczęcie współpracy z klientami oraz producentami zagranicznymi. W Grudniu 2014 roku została powołana do życia spółka Tersteel Group Sp. z o.o. Sp. k. która w pełni przejęła wszelkie prawa i obowiązki poprzednika.

Działalność firmy Tersteel Goup Sp. z o.o. Sp. k. jako dystrybutora wyrobów hutniczych producentów krajowych i zagranicznych, skupia się na bezpośredniej współpracy z wytwórniami konstrukcji stalowych, producentami maszyn i urządzeń oraz inwestorami i głównymi wykonawcami z branży budowlanej. Zwarta struktura firmy pozwala na szybkie podejmowanie wiążących decyzji ograniczając do minimum dystans pomiędzy producentem a odbiorcą.

Tersteel Group Sp. z o.o. Sp. k. to przede wszystkim młody i aktywny zespół specjalistów których wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie daje klientom i dostawcom pewność dokonywanych transakcji oraz pozwala budować długofalową współpracę przynoszącą korzyści dla obu stron.

02 stycznia 2023 roku prowadzona, reprezentowana przez nas spółka występująca w obrocie gospodarczym pod firmą Tersteel Group Spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa uległa przekształceniu w spółkę handlową pod firmą Tersteel Group Zpółka z ograniczoną odpowiedzialnością ( na podstawie art. 551§5 Kodeksu spółek handlowych).

 

 

 

KONTAKT

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta - skontaktuj się z nami.

Tersteel Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Kędzierzyńska 17a/206
41-902 Bytom
Pon - Pt 7:00 - 15:00

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK